Kontakt

Centrála
Radek Václavík
Bílý Kostel nad Nisou 278
463 31 Chrastava
Okres: Liberec
Pobočka
Topeni Liberec
Václavská 1209
460 06 Liberec
Liberecký kraj

tel.: 777 179 278

e-mail: topeni-lb@seznam.cz

Naše působiště je v okolí těchto měst: Liberec, Jablonec nad Nisou, Chrastava, Hrádek nad Nisou, Mladá Boleslav, Mníšek, Cvikov, Nový Bor, Mimoň, Česká Lípa, Jablonné v Podještědí, Mnichovo Hradiště, Český Dub, Stráž pod Ralskem. Turnov, Zákupy, Hodkovice nad Mohelkou, Varnsdorf, Rumburk

Jsme tyto řemesla : instalatér, instalatéři, opravář, opraváři, topenář, topenáři, Elektrikář, zedník, plynař, plynaři, kominík, kominictví a odstraňujeme i havárie vody, plynu, topení a ucpané kanalizace, poruchy.

A provádíme vytápění domů a bytů, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytového jádra, voda, plyn, topení, kanalizace. Instalujeme podlahové topení, automatické kotle na uhlí a pelety, bojlery,baterie vodovodní, radiátory, deskové panely, záchody, umyvadla, vany, sprchové kouty, žebříčky, plynové a elektrické kotle, domácí vodárny, čerpadla, filtrace a úprava vody, čistíme podlahové topení a radiátory strojně.

Opravujeme prasklé potrubí vody, plynu, topení a řešíme i havárie vody,plynu, topení a vyřešíme ucpané odpady a kanalizace strojním čištěním, inspekce kamerou odpadního potrubí, poruchy automatických kotlů na uhlí a pelety. Revize kotlů na pevná paliva, čistění podlahového topení a radiátorů, opravy prasklého potrubí vody a topení bez bourání.

Instalatér Liberec, Topenář instalatér, Topení Liberec, Plyn Liberec, oprava Liberec, havárie odpadů Liberec, oprava Liberec.